{هواکش مرغداری} پر مصرف ترین فن ها

پر مصرف ترین فن مورد استفاده در مرغداری ها

 

هواکش آسیا

فن حلزونی

 

در فن های حلزونی هوا به صورت شعاعی جریان می یابد. به این صورت که هوا از قسمت مرکزی فن وارد می شود و با توجه به انحنای پره های فن سانتریفیوژ در راستای شعاع فن به صورت گریز از مرکز از آن خارج می شود. با در نظر گرفتن روند جریان هوا، این فن ها می توانند تولید فشار مثبت کرده و جریان مکش و دم بالایی ایجاد نمایند. از این نوع فن ها در انواع مکنده و دمنده استفاده می شود. عمده کاربرد این نوع از فن ها در صنایع می باشد ولی در صنایع مرغداری هم مورد استفاده هستند. لازم به ذکر است که این نوع از فن ها در مقایسه با فن های محوری صدای کمتری تولید می کنند.

 

فن هواکش محوری دیواری

 

یکی از پر مصرف ترین هواکش مرغداری ها، فن آکسیال دیواری است که به منظور تخلیه هوای داخل سالن های مرغداری به کار گرفته می شود. این فن ها مجهز به دمپر های گریز از مرکز هستند که میزان جریان هوا را کنترل می نمایند. فن های آکسیال مناسب ترین فن برای محیط های مرطوب و دارای حرارت بالا می باشند. فن های آکسیال در اندازه های متفاوت و با در نظر گرفتن نوع مصرف آن تولید می شوند.

دمپرها در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارند. دمپر وسیله ای است که در مسیر جریان هوا نصب می شود و توسط آن می توان مقدار جریان هوا را کم، زیاد، قطع و یا تغییر مسیر داد. دمپر صفحه ‌ای است که جریان هوا را در داخل داکت  (duct)، دودکش، جعبه هوا، هواساز و دیگر تجهیزات مرتبط با هوا تنظیم و یا متوقف می نماید.

از دمپر برای قطع تهویه مرکزی (گرمایشی یا سرمایشی) در یک اتاق استفاده نشده و یا تنظیم جداگانه دمای اتاق‌ ها و یا کنترل آب و هوا استفاده می‌شود. کارکرد دمپر می ‌تواند به صورت دستی یا خودکار باشد. دمپر دستی توسط یک دسته در خارج از داکت می ‌چرخد. دمپر اتوماتیک برای تنظیم جریان هوا از موتور الکتریکی یا پنوماتیک استفاده می‌ کند که توسط یک ترموستات یا سیستم اتوماسیون ساختمان کنترل می ‌شود. دمپر اتوماتیک می‌ تواند با یک سولنوید نیز کنترل شود. در این حالت میزان جریان هوا با در نظر گرفتن سیگنال‌ های ترموستات که به محرک دمپر می ‌رود تنظیم می‌ شود. با استفاده از این روش می ‌توان هوای تهویه را به گونه ای تنظیم کرد که بتوان به صورت مؤثر شرایط هوایی را کنترل نمود.

 

فن سیرکوله و جت فن مرغداری

 

یکی از عوامل تأثیر گذار برای رسیدن به تولید مطلوب در مرغداری ها، گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ، یکنواختی هوای داخل سالن می باشد. از فن های سیرکوله یا جت فن ها در گلخانه ها جهت یکنواخت کردن هوا، انتقال حرارت جمع شده در سقف و در مرغداری ها برای هدایت گاز آمونیاک تولید شده به سمت فن های تخلیه، استفاده می شود. جت فن ها با انتقال هوای گرم محدوده بالایی سالن به قسمت های پایین نقشی اساسی در صرفه جویی در مصرف انرژی دارند. فن های سیرکوله با توجه به شرایط تهویه سالن یا به دیوار نصب می شوند و یا از سقف آویزان می گردد که نقشی مهم در رساندن هوای سالم و تمیز به تمامی قسمت های سالن مرغداری و گلخانه ها دارند. انحنای لبه های فن سیرکوله نقشی مهم در میزان بازدهی و مصرف انرژی این فن ها دارد.

 

هواکش آسیا

 

هواکش آسیا(hamsoo) با حدود 30 سال سابقه در زمینه تولید انواع هواکش های صنعتی و تأسیساتی با انجام محاسبات دقیق به فعالیت می پردازد. نمونه ای از تولیدات این شرکت دم فشار قوی ، هواکش گلخانه ، هواکش مرغداری ، فن سانتریفیوژ و ... می باشد. تمام محصولات این شرکت مطابق با نیاز مشتریان، با استفاده از مواد اولیه مصرفی با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش و گارانتی واقعی عرضه می شوند. این شرکت امیدوار است رضایت مشتریان خود را در بالاترین سطح جلب نماید. برای سفارش محصول مورد نیاز خود می توانید با شماره های درج شده و یا دیگر راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شماره تماس:

09124789348 ،36135911

 

آدرس کارخانه:

جاده تهران ورامین - اول باقر آباد ورامین - روبروی کلانتری - پلاک 535 - کارخانه هواکش آسیا